Logo Gminy Grębocice

1 sierpnia 2025 r. zawyją syreny

Ocena 0/5

alarmrocznica Zgodnie z poleceniem Wojewody Dolnośląskiego oraz na podstawie § 9 ust. 4 i 5 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 lutego 2024 r. w sprawie systemów wykrywania skażeń i powiadamiania o ich wystąpieniu oraz właściwości organów w tych sprawach (Dz.U. z 2024 r. poz. 290) w dniu 1 sierpnia 2025 roku zostanie przeprowadzony trening systemu powiadamiania, ostrzegania i alarmowania. W ramach treningu o godz. 17:00 zostaną włączone na terenie Gminy Grębocice syreny alarmowe na czas 1 minuty.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności