Logo Gminy Grębocice

Spotkanie organizacyjne dot. zajęć Nordic Walking w Gminie Grębocice

Ocena 0/5

Szanowni Mieszkańcy,

Gmina Grębocice planuje zorganizowanie zajęć Nordic Walking o charakterze rekreacyjnym oraz przygotowujących do startu w Mistrzostwach Świata w Nordic Walking organizowanych w Jakuszycach.

Zajęcia przeznaczone są dla mieszkańców Gminy Grębocice. Zachęcamy do zapisów dzieci, młodzież oraz dorosłych, a także całe rodziny!

Zajęcia odbywać się będą cyklicznie raz w tygodniu od 1 kwietnia do 30 czerwca br. oraz raz na dwa tygodnie od 1 lipca do 30 sierpnia br. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów i instruktorów Polskiego Zrzeszenia Nordic Walking.

W związku z powyższym w dniu 19 marca 2022r. (sobota) godz. 12:00, boisko przy Szkole Podstawowej w Grębocicach, odbędzie się spotkanie organizacyjne, na którym będzie można dokonać zapisów.

Więcej informacji na ten temat uzyskają Państwo pod nr tel. 76 832 53 14, 606 652 512.

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności