Logo Gminy Grębocice

Trwa budowa nowego posterunku Policji

Ocena 0/5

Budowany w Grębocicach nowy posterunek Policji nabiera kształtów. Dla przypomnienia informujemy, że posterunek wykonywany jest technologią budownictwa modułowego. Teren pod inwestycję ma powierzchnię 16 arów i mieści się przy ulicy Wspólnej w Grębocicach. Budowa nowego policyjnego obiektu ma na celu poprawę warunków obsługi obywateli oraz podniesienie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Grębocice.  Nowy posterunek ma być gotowy jeszcze w tym roku. Warto przypomnieć, że inwestycja jest wynikiem wspólnego starania funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, oraz  władz samorządowych Gminy Grębocice. 

Galeria zdjęć

IMG_3298 IMG_3299 IMG_3300 IMG_3301
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności