Logo Gminy Grębocice

Gmina sfinansowała uczniom wyjazd na Zieloną Szkołę

Ocena 0/5

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Grębocicach od wczoraj (5.06.) wypoczywają na Zielonej Szkole w miejscowości Łeba nad morzem.


Dziesięciodniowy wypoczynek uczniom sfinansowała Gmina Grębocice. Łączny koszt wyjazdu pokryty z budżetu gminy wyniósł 335.753,60 złotych.


Wyjazd zaplanowany został dla 182 uczniów, 15 opiekunów i kierownika wyjazdu. Podczas pobytu na Zielonej Szkole zaplanowanych zostało wiele atrakcji m.in. w postaci wycieczek.


Zarówno uczniom jak i nauczycielom, którzy pojechali jako opiekunowie życzymy udanego wypoczynku i samych słonecznych dni.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności