Logo Gminy Grębocice

UWAGA!!!

Ocena 0/5

Informujemy, że 25 grudnia 2025 r.  Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń  PeBeKa S.A. będzie prowadziła prace  związane z dowiercaniem i przewierceniem dolomitu głównego w otworze zlokalizowanym w miejscowości Rzeczyca w czasie których możliwy jest przepływ płynu złożowego z zawartością siarkowodoru  H2S. Prace zaplanowane są na okres ok.4 dni. 

Prace wykonywane będą z zachowaniem wszelkich środków ostrożności wymaganych przepisami górniczymi w sposób , który zapewni właściwe zabezpieczenie przed możliwością wystąpienia zagrożenia toksycznego. 

W razie wystąpienia jakiegokolwiek zagrożenia dla mieszkańców będą oni niezwłocznie informowani o rodzaju zagrożenia i o sposobie postępowania.

Z wiertnią możliwa jest całodobowa łączność telefoniczna: 693 227 076

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności