Logo Gminy Grębocice

ZGK: Prośba o podanie stanów podliczników

Ocena 0/5

zgk_woda 

W związku z planowanym odczytem liczników głównych (zdalnych)
w dniach 12.11 – 14.11.2025 r. prosimy mieszkańców miejscowości: 
Grębocice, Ogorzelec, Kwielice, Obiszów, Duża Wólka, Świnino, Bieńków, Stara Rzeka, Wilczyn, Retków
o podanie stanów podliczników do dnia 14.11.2025 r. 
w celu dokonania odliczeń zużycia z licznika głównego. 

Wskazania podlicznika prosimy przekazywać telefonicznie/SMS 
na nr telefonu 664 436 414, 
pocztą elektroniczną wysyłając e-maila na adres: kleissnergola@zgkgrebocice.pl 
podając imię, nazwisko oraz dane adresowe.

Stany podliczników podane po 14.11.2025 r. nie będą brane pod uwagę 
przy wystawieniu faktur w danym okresie rozliczeniowym.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności