Uprzejmie informujemy, że dzień 4 czerwca 2021r.(piątek) w Urzędzie Gminy w Grębocicach oraz w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej jest dniem wolnym od pracy (dzień wolny w zamian za 1 maja 2021 r., święto przypadające w sobotę)
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!