Logo Gminy Grębocice

Trwa budowa chodnika w Proszycach

Ocena 0/5

Droszy Mieszkańcy,

Na terenie gminy Grębocice, w Proszycach, trwają obecnie prace przy budowie chodnika. Zadanie nosi nazwę "Budowa chodnika przy przystanku w m. Proszyce".

Prace rozpoczęły się w ubiegłym tygodniu i idą zgodnie z planem. Pragniemy przypomnieć, iż przedmiotem zamówienia jest budowa chodnika z kostki betonowej koloru szarego oraz wjazdów koloru czerwonego. Konstrukcja chodnika wykonana zostanie z kostki betonowej, miału kamiennego, podbudowy z tłucznia kamiennego oraz z piasku stabilizowanego cementem. Łączenie chodnika z nawierzchnią asfaltową wykonane zostanie poprzez odtworzenie warstwy.

Wartość zadania wynosi 136 978,86 zł brutto. Zakończenie prac planowane jest już w październiku tego roku.

Galeria zdjęć

DSC00888 (1280x855) DSC00889 (1280x855) DSC00890 (1280x855) DSC00891 (1280x855) DSC00895 (1280x855)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności