Logo Gminy Grębocice

Awans tenisistów z Gminy Grębocice do III Ligi!

Ocena 0/5

Drużyna Tenisa Stołowego Sparty Grębocice udowodniła, że nie ma sobie równych! 29 marca, podczas emocjonującego meczu rozgrywanego na własnym terenie, po niezwykle zaciętej walce odniosła zwycięstwo 10:8 i zapewniła sobie awans do III ligi – na dwie kolejki przed końcem rozgrywek!

Do rywalizacji przystąpili: Tomasz Głaz, Tomasz Grochała, Wojciech Grochała, Andrzej Przybylski oraz Kuba Ławniczak.

Mecze z Polkowicami zawsze kosztują nas wiele zdrowia i nerwów. Są bardzo wyrównane, a ich wynik trudno przewidzieć – podkreślają zawodnicy Sparty.
Na sukces złożyła się świetna postawa całej drużyny – każdy zawodnik dołożył swoją cegiełkę do końcowego wyniku. O wyrównanym poziomie rywalizacji świadczy fakt, że w meczu nikt nie uzyskał kompletu punktów. Przez całe spotkanie prowadzenie zmieniało się praktycznie co chwilę, a żadna z drużyn nie mogła uzyskać bezpiecznej przewagi.

Kluczowy moment nastąpił pod koniec meczu, gdy Andrzej Przybylski wygrał z Adamem Kowalskim, co dało nam prowadzenie 8:6. W kolejnej grze Tomek Głaz podniósł poprzeczkę jeszcze wyżej, pokonując Szymona Florka i doprowadzając do wyniku 9:6. Wówczas Polkowice mogły już jedynie zremisować. Goście walczyli do końca – po zwycięstwach Eweliny Nagrodzkiej i Sławka Słowińskiego zmniejszyli stratę do 9:8. Decydujący punkt zdobył Wojtek Grochała, który po emocjonującej pięciosetowej batalii pokonał Adama Kowalskiego 3:2, a w ostatnim secie 15:13! – relacjonują zawodnicy.
Po roku przerwy Sparta Grębocice wraca do III ligi, udowadniając, że zasługuje na grę na wyższym poziomie rozgrywkowym. Gratulujemy drużynie i życzymy dalszych sukcesów.

Foto. Tenis Stołowy Sparta Grębocice

487922775_1237939658338048_253752632905237854_n  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności