Logo Gminy Grębocice

Będzie ogrzewanie podłogowe elektryczne

Ocena 0/5

Każdego dnia widać postępy pracy w budowanej w Ogorzelcu świetlicy wiejskiej. Stolarka okienna została już zamontowana. Teraz trwają intensywne prace wewnątrz obiektu. Wykonane zostały rozprowadzenia instalacji elektrycznej oraz wykonane zostały tynki maszynowe na ścianach. Aktualnie rozprowadzane jest ogrzewanie podłogowe elektryczne w całym budynku i trwają przygotowania do wylania posadzek.

Łączna wartość inwestycji wynosi 999006,53 złotych. Na budowę świetlicy Gmina Grębocice otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w kwocie 350000,00 złotych. Pozostała część sfinansowana zostanie z budżetu Gminy Grębocice.

Galeria zdjęć

DSC09772 (1280x855) DSC09773 (1280x855) DSC09774 (1280x855) DSC09775 (1280x855) DSC09776 (1280x855) DSC09777 (1280x855) DSC09778 (1280x855) DSC09780 (1280x855) DSC09781 (1280x855) DSC09783 (1280x855)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności