Logo Gminy Grębocice

Bezpłatne zajęcia Nordic Walking

Ocena 0/5

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na darmowe zajęcia Nordic Walking! To świetna okazja, by zadbać o zdrowie, poprawić kondycję i spędzić czas na świeżym powietrzu.

Pierwsze spotkanie i zajęcia:
19 marca 2025 r.
Godzina: 17:00
Boisko sportowe w Rzeczycy

Zajęcia poprowadzi doświadczony trener Adam Jurek 
Kontakt: 501 870 983

Nie masz kijków? Nie martw się! Trener zapewni sprzęt dla uczestników.

Dołącz do nas i odkryj radość z aktywności na świeżym powietrzu!   

Zajęcia finansowane z budżetu Gminy Grębocice.

Nordic_poprawione 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności