Logo Gminy Grębocice

Darowizna z Fundacji KGHM przeznaczona została na usługi zdrowotne dla mieszkańców

Ocena 0/5

Przychodnia Zdrowia w Grębocicach doposażona została w nowoczesny aparat USG Hitachi Aloka Arietta 50.   Sprzęt o wartości  119 900,00 złotych zakupiony został z darowizny  otrzymanej od Fundacji KGHM.

W 2020 roku Gmina Grębocice od KGHM Polska Miedź S.A. otrzymała darowiznę w łącznej wysokości 300 000zł z przeznaczeniem na :

- zakup specjalistycznych usług medycznych, świadczonych w Przychodni Zdrowia w Grębocicach w kwocie 180.100,00 zł

- zakup nowoczesnego aparatu USG do Przychodni Zdrowia w Grębocicach o wartości 119.900,00 zł

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności