Logo Gminy Grębocice

Debata Wyborcza 19 marca

Ocena 0/5

ZAPROSZENIE NA DEBATĘ WYBORCZĄ

W imieniu sołtysów z Rzeczycy i Żabic
zapraszają na debatę wyborczą wszystkich
mieszkańców oraz kandydatów:
·      na radnych do Rady Gminy w Grębocicach,
·      do Rady Powiatu w Polkowicach,
·      do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego
·      na Wójta Gminy Grębocice.
Spotkanie odbędzie się w dniu    19.03.2024r.
o godz.  17:00  w Rzeczycy w świetlicy wiejskiej  
o godz. 18.00 w Żabicach w świetlicy wiejskiej

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności