Logo Gminy Grębocice

Dystrybucja węgla i ekogroszku dla mieszkańców Gminy Grębocice

Ocena 0/5

Szanowni Mieszkańcy, 

informujemy, że Gmina Grębocice otrzymała na rok 2023 z Polskiej Grupy Górniczej 81 ton ekogroszku oraz 351 ton węgla orzech. Od dnia 25.01.2023 roku Gmina będzie dystrybuować węgiel i ekogroszek  dla mieszkańców Gminy Grębocice w cenie 1800 zł brutto za tonę. Koszt transportu 100 zł za tonę pokrywa odbiorca opału  na składzie węgla.

Zgodnie z terminem składania wniosków, w tej samej kolejności każdy wnioskodawca zostanie telefonicznie zawiadomiony o możliwości zakupu opału.

UWAGA:

Pracownik Urzędu Gminy Grębocice skontaktuje się i poda termin w jakim należy przyjechać do Urzędu Gminy Grębocice celem realizacji zamówienia i otrzymania faktury (pokój nr 5).

Na podstawie faktury można dokonać płatności  w UG Grębocice p. nr 5 kartą  lub przelewem w banku.

Z dowodem wpłaty oraz fakturą należy zgłosić  się do Zakładu Usługowo-Handlowego „MAX” Jerzy Maziarka, ul. Rudnowska 58, 67-200 Głogów celem umówienia terminu dostawy węgla.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności