Logo Gminy Grębocice

Gmina gospodarnie wydatkuje otrzymane środki finansowe

Ocena 0/5

Gmina Grębocice otrzymała do tej pory ze środków rządowych blisko 22 miliony złotych na kluczowe inwestycje m.in. z Programu Inwestycji Strategicznych i Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz 4,5 miliona złotych na budowę i modernizację dróg. 

Dzięki temu wsparciu powstały nowe drogi i chodniki, samorząd rozbudował także sieci kanalizacyjne i wodociągowe, sieć internetu szerokopasmowego czy też stworzył miejsca rekreacji i wypoczynku dla swoich mieszkańców. To pieniądze wydane gospodarnie. Dzisiaj możemy podziwiać efekty. 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności