Logo Gminy Grębocice

Gmina Grębocice- Samorząd Promujący Zdrowie

Ocena 0/5

Miło jest nam Państwa poinformować, że Gmina Grębocice została Laureatem konkursu „Samorząd Promujący Zdrowie”. Naszą gminę doceniono m.in. za efektywne, nowoczesne i skuteczne działania w dziedzinie profilaktyki zdrowego stylu życia i promocji aktywności fizycznej pośród mieszkańców.

Dnia 19 grudnia 2022 roku, odbyła się Gala Finałowa III edycji Konkursu „Samorząd Promujący Zdrowie”. Uroczystość miała miejsce w Dworku Białoprądnickim w Krakowie.

Jak zapewniają organizatorzy, konkurs ma na celu wskazanie gmin, powiatów i samorządów województwa, w których podejmowane są nietuzinkowe, oryginalne i skuteczne działania na rzecz rozwoju ochrony zdrowia, profilaktyki zdrowego stylu życia, ekologii, turystyki i promocji aktywności fizycznej. Chodzi o przedsięwzięcia i działania samorządowe ukierunkowane na zdrowie, ekologię, sport, rekreacje.

 

 

Certyfikat Samorząd Promujący Zdrowie


powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności