Logo Gminy Grębocice

10 milionów dla Gminy Grębocice!

Ocena 0/5

W dniu dzisiejszym ogłoszono wyniki naboru Rządowego Programu "Polski Ład". Gmina Grębocice otrzymała środki z programu inwestycji strategicznych w wysokości 10,2 mln zł. Kwota ta przeznaczona zostanie na realizację inwestycji polegającej na budowie drogi łączącej Grębocice z Kwielicami. Dotacja jest bardzo dużym wsparciem finansowym dla naszej gminy.

Promesę wręczył Szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów Krzysztof Kubów.

 

zdjęcie z wręczania promes

Galeria zdjęć

foto2 foto DSC03897 DSC03892 DSC03873
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności