Gmina Grębocice przygotowuje dokumenty do ogłoszenia przetargu na wyłonienie wykonawcy, który wybuduje nową świetlicę wiejską w miejscowości Ogorzelec. O dalszych czynnościach będziemy informować na bieżąco.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!