Logo Gminy Grębocice

Grębocice i Dubăsarii Vechi zacieśniają więzi – podpisano umowę partnerską

Ocena 0/5

DSC01053 5 maja w Urzędzie Gminy Grębocice odbyło się uroczyste podpisanie umowy partnerskiej pomiędzy Gminą Grębocice a miejscowością Dubăsarii Vechi z Mołdawii. To wyjątkowe wydarzenie otwiera nowy rozdział w relacjach obu samorządów, dając impuls do intensywniejszej współpracy na wielu płaszczyznach.

Zacieśnienie więzi między gminami to szansa na dynamiczny rozwój – zarówno gospodarczy, jak i społeczny – dla mieszkańców Dubăsarii Vechi. Partnerstwo zakłada wymianę doświadczeń, wzajemne wsparcie oraz wspólne działania, które mają na celu poprawę jakości życia w obu wspólnotach.

Spotkanie było nie tylko formalnym aktem, ale także symbolicznym gestem otwartości i solidarności. Grębocice, dzieląc się swoim doświadczeniem, pomogą m.in. w budowaniu struktur Ochotniczej Straży Pożarnej oraz w innych aspektach efektywnego zarządzania gminą.

To partnerstwo jest kolejnym dowodem na to, że współpraca międzynarodowa może inspirować do pozytywnych zmian i budowania trwałych relacji opartych na zaufaniu i wspólnych wartościach.

DSC01081 

Galeria zdjęć

DSC01042 DSC01046 DSC01048 DSC01051 DSC01054 DSC01060 DSC01066 DSC01068 DSC01071 DSC01081 DSC01084
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności