Logo Gminy Grębocice

I Mistrzostwa Szachowe o Puchar Wójta Gminy Grębocice

Ocena 0/5

Szanowni Mieszkańcy Gminy Grębocice,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w I Mistrzostwach Szachowych o Puchar Wójta Gminy Grębocice, który odbędzie się 12 marca, o godz 10:00 w Szkole Podstawowej w Grębocicach- aula.

Turniej rozgrywany będzie w trzech kategoriach wiekowych:

- I Kategoria- uczniowie do klasy 5

- II Kategoria- uczniowie klas 6-8

- III Kategoria- młodzież i dorośli

Zapisów można dokonywać  do dnia 04.03.2022r. w Urzędzie Gminy Grębocice, pok. nr 11 lub w Sekretariacie Szkoły Podstawowej w Grębocicach.

 

 

 

I Mistrzostwa Szachowe

Pliki do pobrania:

Regulamin
Format: docx, 16.97 kB
Karta zgłoszeniowa- nieletni
Format: doc, 34.5 kB
Karta zgłoszeniowa- pełnoletni
Format: docx, 15.34 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności