Logo Gminy Grębocice

II Gala Talentów - Gmina Grębocice 2020

Ocena 0/5

Z powodu sytuacji panującej w naszym kraju, tegoroczna II Gala Talentów Gminy Grębocice niestety nie mogła się odbyć. W związku z powyższym wręczenie nagród i statuetek najzdolniejszym uczniom i studentom odbyło się za pośrednictwem szkół i poczty.

Łączna kwota, która w tym roku przeznaczona została na wypłatę stypendiów to 33 100,00 złotych.

Wójt Gminy Grębocice przyznał łącznie 50 stypendium, w tym 41 za bardzo dobre wyniki w nauce i 9 za osiągnięcia (4 naukowe, 1- artystyczne, 4- sportowe). 

Pięciu mieszkańców otrzymało podwójne stypendia i statuetki. Jedno za bardzo dobre wyniki w nauce, a drugie za szczególne osiągnięcia. Wśród nagrodzonych są: Vanessa Szanter, Wiktoria Jaguszczak, Nikola Jaguszczak, Magdalena Siemieniecka, Hubert Toporyński,

Najwyższe stypendium w kwocie 4000,00 złotych otrzymał Paweł Szóstka. Jest to stypendium za osiągnięcia sportowe. Paweł w roku szkolnym 2019/2020  dzięki swojej ciężkiej pracy, sumienności i determinacji osiągnął  międzynarodowe i ogólnopolskie  sukcesy sportowe. Paweł jest Pierwszym Wicemistrzem  Polski w Kolarstwie Szosowym – kat.U23, Drugim Wicemistrzem Polski Pucharu zawodów akademickich i Pierwszym Wicemistrzem Pucharu Czech – kat. U23.

Dziękujemy laureatom za nadesłanie zdjęć z otrzymanymi statuetkami. Dzięki temu możemy stworzyć galerię zdjęć i zaprezentować zdolnych mieszkańców naszej gminy.

Wszystkim stypendystom w imieniu Wójta Romana Jabłońskiego życzymy dalszych bardzo dobrych wyników w nauce oraz sukcesów: naukowych,  artystycznych i sportowych.

 

 Zdjęcia z gali dostępne są pod adresem:  https://www.facebook.com/gmina.grebocice/photos/pcb.1762797637201959/1762796403868749/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności