Logo Gminy Grębocice

IV TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY GRĘBOCICE

Ocena 0/5

Gmina Grębocice zaprasza wszystkich miłośników królewskiej gry na IV Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Grębocice

Miejsce: Szkoła Podstawowa w Grębocicach (AULA)
Data: 15 marca 2025 r.
 Godzina: Start o 10:00

 Kategorie wiekowe:
 I – uczniowie do klasy 5
 II – uczniowie klas 6-8
III – młodzież i dorośli

 Nagrody:
 Puchar „Mistrza Gminy Grębocice”
Nagrody pieniężne (karty podarunkowe)
Nagrody pocieszenia

Zgłoszenia do 7 marca 2025 r.
Urząd Gminy Grębocice, pokój nr 20
Sekretariat Szkoły Podstawowej w Grębocicach

Udział BEZPŁATNY

Zapraszamy wszystkich – zarówno doświadczonych graczy, jak i tych, którzy chcą spróbować swoich sił. Niech szachowa rywalizacja przyniesie wiele emocji!

Do zobaczenia przy szachownicach

01000_III_Turniej_szachowy-(1) 
 

Pliki do pobrania:

Regulamin turniej szachowy 2025.docx
Format: docx, 17.64 kB
karta zgłoszeniowa- nieletni.doc
Format: doc, 34.5 kB
Karta zgłoszeniowa- dorośli.docx
Format: docx, 15.79 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności