Logo Gminy Grębocice

Kładą dachówkę i ocieplają budynek

Ocena 0/5

Na dachu budowanej w Ogorzelcu świetlicy wiejskiej kładziona jest  dachówka. Ponadto ocieplane są ściany zewnętrzne budynku.

Łączna wartość inwestycji to 999006,53 złotych. Na budowę świetlicy Gmina Grębocice otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w kwocie 350000,00 złotych. Pozostała część sfinansowana zostanie z budżetu Gminy Grębocice. 

 

Galeria zdjęć

DSC09369 (1280x855) DSC09370 (1280x855) DSC09371 (1280x855) DSC09372 (1280x855) DSC09373 (1280x855) DSC09374 (1280x855)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności