Logo Gminy Grębocice

Koncert kolęd i pastorałek

Ocena 0/5


Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe, świąteczne spotkanie z muzyką, które wprowadzi nas w klimat radości, wspólnoty i tradycji Bożego Narodzenia. Kolędy i pastorałki – te dobrze znane oraz mniej oczywiste – zabrzmią w niezwykłej, ciepłej atmosferze styczniowego popołudnia.

6 stycznia 2026 r.
godz. 16:00
Kościół pw. Jadwigi Śląskiej w Rzeczycy

W programie:
• występ zespołu Rzeczypląski,
• występ Chóru Złota Jesień z Grębocic,
• występ zespołu Polne Maki z Grębocic,
• występ zespołu Jarzębina z Rzeczycy,
• występy solistów.

To doskonała okazja, by wspólnie przedłużyć magię Świąt, zatrzymać się na chwilę i posłuchać pięknych, tradycyjnych melodii.

Koniecznie zapiszcie tę datę i bądźcie z nami!

603071982_1474345891360199_5862908326040357750_n 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności