Logo Gminy Grębocice

Relacja z Koncertu Świątecznego

Ocena 0/5

„Koncert Świąteczny”, który odbył się 21.12.2022 r. w Szkole Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego, wprowadził zebranych gości w iście bożonarodzeniowy nastrój. Na deskach szkolnej sceny zaprezentowali się uczniowie z oddziałów przedszkolnych oraz klas młodszych. Nie zabrakło piosenek, tańców i wierszyków, które ochoczo oklaskiwała licznie przybyła publiczność. Słowa podziękowania dla artystów oraz nauczycielek za wspaniałe widowisko przekazali Dyrektor Szkoły – Roman Rutkowski oraz Wójt Gminy Grębocice – Roman Jabłoński. Zwieńczeniem świątecznego popołudnia była wizyta aż dwóch Mikołajów, którzy obdarowali uczniów książkami.

Galeria zdjęć

DSC_0033 DSC_0179 DSC_0212 IMG_0812 IMG_0830 IMG_0866 IMG_0875 IMG_0889 IMG_0899 IMG_0923 IMG_0944 IMG_0964 IMG_1056 IMG_1064 IMG_1121 IMG_1146 IMG_1164 IMG_1200 IMG_1233 IMG_1299
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności