Logo Gminy Grębocice

Mieszkańcy zawnioskowali o progi zwalniające

Ocena 0/5

W odpowiedzi na wniosek, mieszkańców ulicy Kolejowej, w ubiegłym roku Gmina wykonała projekt dotyczący zmiany organizacji ruchu w ramach, której założono montaż progów zwalniających. 5 lutego podpisana została umowa ze Spółdzielnią Obsługi Rolnictwa FARMER na zakup i montaż dwóch płytowych progów zwalniających, które w najbliższym czasie zamontowane zostaną w okolicy dworca kolejowego. Montaż progów wiązać będzie się z odcinkowym ograniczeniem prędkości z 40 do 20 km/h. Zadanie wykonane ma zostać w terminie do 6 kwietnia br.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności