Logo Gminy Grębocice

Nagrody dla dyrektorów i nauczycieli

Ocena 0/5

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Wójt Gminy Grębocice Roman Jabłoński nagrodził dyrektorów oraz nauczycieli z placówek oświatowych z terenu gminy. Nagrody wręczone zostały podczas spotkania 16 października, na które Wójt zaprosił dyrektorów oraz wyróżnionych nauczycieli. Za trud i zaangażowanie włożone w pracę w minionym roku szkolnym 2022/2023 wyróżnienie otrzymało 6 nauczycieli oraz 3 dyrektorów. Podczas spotkania Wójt podziękował za zaangażowanie w działania na rzecz rozwoju placówek oświatowych na terenie gminy oraz gratulował zdobytych sukcesów w minionym roku szkolnym, życząc kolejnych.
W gronie wyróżnionych, którzy otrzymali Nagrodę Wójta Gminy znaleźli się:
• Elżbieta Kaleta - Dyrektor Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy w Grębocicach,
• Katarzyna Czajkowska - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy,
• Roman Rutkowski - Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Grębocicach,
• Anna Kowalczuk - nauczyciel ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy.
• Beata Batycka-Kędzierawska, Wiesława Myśków, Renata Pelczar i Paweł Szadyko - nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Grębocicach,
• Renata Paleń - nauczycielka z Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy w Grębocicach.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Galeria zdjęć

IMG_2940 IMG_2944 IMG_2948 IMG_2956 IMG_2959 IMG_2965 IMG_2972 IMG_2976 IMG_2978 IMG_2985 IMG_2986 IMG_2987 IMG_2988
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności