Logo Gminy Grębocice

Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Ocena 0/5

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Wójt Gminy Grębocice Roman Jabłoński wręczył nagrody dyrektorom i nauczycielom, za miniony rok szkolny.
Wyróżnionych zostało 7 nauczycieli oraz 3 dyrektorów. Ze względu na pandemię koronawirusa uroczystość wręczania nagród w tym roku odbyła się w kameralnym gronie.
Podczas spotkania Wójt Roman Jabłoński podziękował dyrektorom i nauczycielom za dotychczasową pracę

- Miniony rok szkolny 2019/2020 był rokiem trudnym i wymagającym. Nauka odbywała się w cieniu pandemii koronawirusa. Drugi semestr roku szkolnego odbywał się zdalnie. Dzięki zaangażowaniu dyrekcji i nauczycieli  proces nauczania przebiegał bez zakłóceń i pomyślnie zakończono rok szkolny za co serdecznie dziękuję – mówił wójt wręczając nagrody

- Szczególne podziękowania należą się również dyrekcji  i nauczycielom Przedszkola Publicznego w Grębocicach oraz Gminnego Żłobka „Promyczek” w Grębocicach. Dzięki Państwa zaangażowaniu w momencie, w którym dzieci ponownie mogły wrócić do przedszkola i żłobka, z zachowaniem reżimu sanitarnego, nie zawahali się Państwo ani przez chwilę i otworzyli sale przyjmując dzieci. Dzięki temu rodzice mogli ze spokojem i bez obaw wrócić do pracy wiedząc, że ich dzieci są w bardzo dobrych rękach – podkreślił wójt.

W gronie wyróżnionych pedagogów w tym roku znaleźli się:

Anna Monczak Dyrektor SP w Grębocicach

Beata Delikowska Dyrektor SP w Rzeczycy

Elżbieta Kaleta  Dyrektor Przedszkola Publicznego w Grębocicach

Roman Rutkowski, Barbara Różańska, Justyna Brasse – Melcer, Mariola Łukasik, Katarzyna Pawłowska – nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Grębocicach

Barbara Czuba - Pawłowska ze Szkoły Podstawowej w Rzeczycy

Agata Toporyńska z Przedszkola Publicznego w Grębocicach

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności