Logo Gminy Grębocice

Obchody 3 maja w Grębocicach

Ocena 0/5

3 maja, Wójt Gminy Grębocice wraz z Zarządem Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Grębocicach  zapraszają do wspólnego świętowania.

o godz. 14.00 w Grębocicach nastąpi złożenie kwiatów pod pomnikiem  „Zasłużonym  w  walce  o Niepodległość Ojczyzny”

o godz. 14.30 w Kościele pw. św. Marcina w Grębocicach odbędzie się uroczysta  msza w intencji Strażaków i Ojczyzny 

o godz. 16.00 w Obiszowie na polanie odbędzie się uroczysty capstrzyk strażacki 

To świetna okazja, by poznać lokalnych bohaterów, którzy na co dzień stoją na straży naszego bezpieczeństwa.

0000_3_maja_plakat_daniel 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności