Logo Gminy Grębocice

Odebranie/nadanie uprawnień w GWD

Ocena 0/5

1920x810news 

W przypadku, gdy Beneficjent odwołuje udzielone pełnomocnictwo do reprezentowania go w sprawie realizacji przedsięwzięcia w programie "Czyste Powietrze" i równocześnie wniosek był składany w GWD przez pełnomocnika, to wówczas może również złożyć wniosek o odebranie uprawnień pełnomocnikowi dostępu do wniosku oraz innych dokumentów w GWD.

Wniosek składa się do WFOśiGW we Wrocławiu, który po weryfikacji danych, przekazuje do NFOŚiGW w celu aktualizacji danych. O zmianie uprawnień Beneficjent informowany jest przez WFOŚiGW we Wrocławiu.

Wzór wniosku dostępny jest na portalu beneficjenta (punkt 9 dla dokumentacji w naborze od 31.03.2025r.) - https://portal.fos.wroc.pl/wymagana-dokumentacja-sciezka-przez-wfoigw 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności