Logo Gminy Grębocice

OSP w Szymocinie otrzymała nowy pojazd strażacki

Ocena 0/5

W dniu 26 czerwca 2022r. podczas Gminnych zawodów sportowo- pożarniczych został oficjalnie przekazany nowy pojazd pożarniczy Peuegot Boxer dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Szymocinie.

Wręczenie kluczyków i oficjalne przekazanie nastąpiło przez Wójta Gminy Grębocice Pana Romana Jabłońskiego oraz Przewodniczącego Rady Gminy Pana Tadeusza Kuzarę.

Wartość umowy zakupionego pojazdu wyniosła 284 376 zł i została sfinansowana z budżetu Gminy Grębocice.

 

 

Galeria zdjęć

DSC06655 DSC06656 DSC06662 DSC06678 DSC06679
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności