Logo Gminy Grębocice

Oszczędzaj wodę!!!

Ocena 0/5

Szanowni mieszkańcy Gminy Grębocice

W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami oraz niewielkimi opadami deszczu proszę o racjonalne i oszczędne korzystanie z wody pobieranej z gminnej sieci wodociągowej. Apeluję o wykorzystywanie wody przede wszystkim do celów spożywczych i socjalnych oraz ograniczenie używania wody do podlewania (trawników, upraw, ogródków warzywnych), napełniania przydomowych basenów oraz spłukiwania chodników, wjazdów do garaży, placów itp.

Nieoszczędne korzystanie z wody powoduje obniżenie ciśnienia wody w sieci i prowadzi do czasowych przerw w dostawie wody do niektórych z odbiorców.

Oszczędzanie wody jest również niezbędne w celu zapewnienia odpowiedniego ciśnienia w hydrantach na potrzeby ochrony przeciwpożarowej.

Liczę na zrozumienie zaistniałej sytuacji i dziękuję za wyrozumiałość.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności