Logo Gminy Grębocice

Paweł Szóstka najlepszy wśród Polaków

Ocena 0/5

Nie mogło być inaczej!! Wyścigi z metą w Gminie Grębocice okazały się szczęśliwe dla Pawła Szóstki. 

Ten chłopak ma niesamowite zacięcie kolarskie i co najważniejsze pochodzi od nas z Grębocice Przyjazna Gmina 

W klasyfikacji generalnej zajął 2 miejsce!!! Zdobycie takiego wyniku nie było łatwe. Podczas Visegrad 4 Bicycle Race Paweł ścigał się w czterech krajach: Czechach, Słowacji, Węgrzech i dzisiaj w Polsce. 

Po czterech fantastycznych startach Paweł Szóstka został niekwestionowanym najlepszym kolarzem z Polski.

Dzisiaj dodatkowo zwyciężył Premię Specjalną w Kurowie Małym w Gminie Jerzmanowa.

 Puchar naszemu kolarzowi wręczyli: Wójt Jerzmanowej Anna Obolewicz oraz Wójt Roman Jabłoński.

PAWEŁ GRATULACJE!!!! JESTEŚMY Z CIEBIE DUMNI!!!

Galeria zdjęć

1000015404 1000015409 1000015410 1000015411
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności