Logo Gminy Grębocice

Piękne sukcesy młodych artystów z Gminy Grębocice!

Ocena 0/5

grafika

Uczniowie z naszej gminy po raz kolejny udowodnili, że talent i pasja do muzyki idą w parze z patriotyzmem. Podczas Festiwalu Piosenki Patriotycznej „Vivat Polonia”, który odbył się 12 listopada w głogowskim MOK-u, młodzi wokaliści z Grębocic i Rzeczycy zdobyli najwyższe laury.

W kategorii klas 1–3 chór ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Grębocicach wyśpiewał pierwsze miejsce, natomiast chór klas 4–8 z tej samej szkoły zdobył Grand Prix całego Festiwalu! Oba zespoły do występu przygotowała pani Anna Matijczak.

Wspaniale zaprezentowali się również uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Rzeczycy – zespół wokalny klas 1–3 zdobył drugie miejsce, przywożąc do szkoły puchar i wiele powodów do dumy.Zespół do występu przygotowała pani Alona Filinskaja.

W kategorii solistów błysnęły dwie uczennice z Rzeczycy – Zuzanna Bilska, która zajęła 1 miejsce za poruszającą interpretację pieśni „Mury” Jacka Kaczmarskiego, oraz Roksana Woźniak, zdobywczyni 3 miejsca.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom artystycznym! To piękny dowód na to, że w naszej gminie rosną prawdziwe muzyczne talenty.

Galeria zdjęć

1762951862549 1762951862560 1762951862571 1762951862582 1763016806072 1763016806086 1763016806100 1763016806113 1763016806134 1763016806153 1763016806177 1763016806199 1763016806219 1763016806239 1763016806263 grafika
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności