Logo Gminy Grębocice

Piękne życzenia od przedszkolaków

Ocena 0/5

Dzieci z Przedszkola Publicznego w Grębocicach zrobiły miłą niespodziankę pracownikom Urzędu Gminy Grębocice i Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Szkół i Przedszkola.  Z pięknymi, ręcznie wykonanymi kwiatami przyszły do urzędu złożyć życzenia z okazji Dnia Pracownika Samorządowego. W pierwszej kolejności odwiedziły Wójta Gminy Grębocice Romana Jabłońskiego, któremu życzyły dużo zdrowia i przy okazji podziękowały za to, że zawsze o nich pamięta i wspiera inicjatywy przedszkolne. Odwiedziny tak sympatycznych mieszkańców Gminy Grębocice wywołały uśmiechy na twarzach wszystkich urzędników i pracowników administracyjnych. Dziękujemy!!!

Galeria zdjęć

IMG_0841 Dzieci w ZEASi P (2) Dzieci w ZEASi P (4) IMG_0845 IMG_0847 IMG_0849 IMG_0854 IMG_0855 IMG_0860 IMG_0865 IMG_0869 IMG_0873 IMG_0876 IMG_0885 IMG-20230525-WA0003
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności