Logo Gminy Grębocice

Podpisano umowę na budowę ścieżki rowerowej Grębocice - Polkowice

Ocena 0/5
W ubiegły piątek, tj. 27 maja 2022 roku podpisano umowę, która zapoczątkowała budowę ścieżek rowerowych przez 8 miejscowości w dwóch gminach naszego powiatu, w ramach dużego projektu, jakim jest Miedziowy Szlak Rowerowy.
Koszt inwestycji wyniesie około 15 mln zł, a dofinansowanie pochodzi z programu Inwestycji Strategicznych  Polsk Ład.  Wkład własny pokryją także gmina Polkowice oraz Grębocice.
Termin zakończenia prac planowany jest na  III kwartał 2023 roku.
 
Więcej informacji na  stronie https://tiny.pl/9vjfr

Galeria zdjęć

IMG_4183 (2) IMG_4209 (2) IMG_4214 (3)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności