Logo Gminy Grębocice

Przeszliście COVID – 19? Skorzystajcie z darmowej rehabilitacji

Ocena 0/5

Przeszliście COVID – 19? Skorzystajcie z darmowej rehabilitacji w  Przychodni  Miedziowego Centrum Zdrowia w Grębocicach, w maju, rozpocznie się  darmowa rehabilitacja
dla osób, które przeszły  covid-19 jednej osobie przysługuje  10-dniowa rehabilitacja

Skorzystać z niej będą mogły osoby, które:

  • przeszły COVID – 19,
  • są mieszkańcami Gminy Grębocice,
  • zaopcjowani są  w Przychodni Zdrowia w Grębocicach
  • otrzymają skierowanie od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej z Przychodni Miedziowego Centrum Zdrowia
    w Grębocicach.

Zadaniem  rehabilitacji jest oddziaływanie lecznicze  na osoby, u których przejście COVID-19  spowodowało pogorszenie stanu zdrowia.

Telefon do Przychodni Miedziowego Centrum Zdrowia w Grębocicach Tel. 76 8315 020

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności