Logo Gminy Grębocice

Pumptrack w Obiszowie już gotowy

Ocena 0/5

Gmina Grębocice zakończyła budowę pumprack w Obiszowie, czyli specjalnie przygotowanego toru łączącego jazdę rowerem z wszechstronnym treningiem. Tor zbudowany został z szybkich zakrętów i muld. Jazda po taki torze wyrabia w jego użytkownikach refleks, zmysł równowagi oraz kondycję.

W galerii zdjęć poniżej prezentujemy Pumptack

Galeria zdjęć

DSC08764 (1280x855) DSC08765 (1280x855) DSC08767 (1280x855) DSC08769 (1280x855) DSC08770 (1280x855) DSC08771 (1280x855) DSC08772 (1280x855) DSC08774 (1280x855) DSC08775 (1280x855) DSC08776 (1280x855) DSC08777 (1280x855) DSC08778 (1280x855) DSC08779 (1280x855) DSC08780 (1280x855) DSC08781 (1280x855) DSC08782 (1280x855)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności