Logo Gminy Grębocice

Rozpoczął się montaż stolarki okiennej

Ocena 0/5
W budowanej świetlicy wiejskiej w Ogorzelcu montowana jest stolarka okienna. Po wykonaniu tego zadania obiekt zyska status budynku surowego zamkniętego.
Łączna wartość inwestycji wynosi 999006,53 złotych. Na budowę świetlicy Gmina Grębocice otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w kwocie 350000,00 złotych. Pozostała część sfinansowana zostanie z budżetu Gminy Grębocice.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności