Logo Gminy Grębocice

Rozpoczęła się przebudowa drogi w Rzeczycy

Ocena 0/5
W dniu 24.09.2021 r. przekazany został plac budowy dla zadania pn.: "Przebudowa drogi gminnej dz. 516 w m. Rzeczyca”. Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego z siedzibą w Głogowie. Wartość podpisanej umowy wynosi 3 792 340,24 złotych. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: przebudowę drogi gminnej, poszerzenie jezdni, budowę chodnika, budowę ścieżki pieszo-rowerowej, budowę sieci kanalizacji deszczowej oraz sieci teletechnicznej, a także instalację oświetlenia drogowego. Planowany termin zakończenia prac to druga połowa grudnia bieżącego roku.
 
W związku z rozpoczęciem robót oraz wprowadzenie nowej, czasowej organizacji ruchu prosimy o zachowanie ostrożności.
 
rzeczyca droga
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności