Logo Gminy Grębocice

Ruszyły ferie zimowe 2022 !

Ocena 0/5

31 stycznia  jest  dniem, na który wyczekiwało wiele dzieci, bowiem rozpoczął się  beztroski czas ferii zimowych. W tym okresie Gminny Ośrodek Kultury wraz ze Szkołą Podstawową w Grębocicach  przygotował atrakcyjny program  dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Grębocice.

W dniu dzisiejszym na sali sportowej  Szkoły Podstawowej w Grębocicach zorganizowane zostały zajęcia rekreacyjne dla dzieci klas I-III oraz klas IV-VIII. Chętnych do wzięcia udziału  w grach i zabawach ruchowych nie brakowało. Najwięcej radości dzieciom sprawiła rozgrywka meczu w  piłkę nożną, gra w hokeja czy zabawy z hula- hop.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież do skorzystania z przygotowanych atrakcji. Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. A jest w czym wybierać, bo tematyka  zajęć jest różnorodna.  W najbliższych dniach odbędą się m.in. warsztaty taneczne, warsztaty twórcze, a także turniej gry FIFA na konsolach PS4.

Galeria zdjęć

DSC04502 DSC04511 DSC04516 DSC04519
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności