Logo Gminy Grębocice

Seniorzy na Pikniku bawili się doskonale

Ocena 0/5

W dniu 7.08.2021r. na terenie placu piknikowego za remizą OSP w Grębocicach odbył się „7 Piknik” Klubu Seniora „Złota Jesień” z Grębocic.

Długo czekaliśmy na to spotkanie w tak dużym gronie. Przy muzyce, tańcach, ognisku i śpiewach seniorzy na łonie natury bawili się doskonale. Dodatkowo, Piknik uświetnił występ Chóru Seniora „Złota Jesień”.

Zarząd Klubu Seniora serdecznie dziękuje Wójtowi Gminy Grębocice Panu Romanowi Jabłońskiemu za pomoc finansową w organizacji pikniku. Podziękowania składamy również Prezesowi Stowarzyszenia Edukacji Artystycznej i Kulturalnej Pani Katarzynie Czajkowskiej za oprawę muzyczną Pikniku oraz Radzie Sołeckiej Sołectwa Grębocice za okazaną pomoc, a także wszystkim pozostałym uczestnikom i seniorom za liczne przybycie i wspaniałą zabawę.

Galeria zdjęć

_1230238 (1280x988) _1230245 (1280x1163) _1230320 (1280x854) _1230331 (1280x854) _1230349 (1280x1049) _1230353 (1280x854) _1230363 (1280x1124) _1230367 (1280x1041) _1230373 (1280x1180) _1230377 (1280x1067) _1230387 (1280x682) _1230401 (1280x1124) _1230406 (1280x997) _1230411 (1280x967) _1230431 (1280x869) _1230435 (1280x854) 20210807_172513 (1280x792)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności