Logo Gminy Grębocice

Seniorzy wypoczywali na turnusie rehabilitacyjnym

Ocena 0/5

Z początkiem października 2022 roku, 53 seniorów z Gminy Grębocice wyjechało na bezpłatny, dwutygodniowy turnus leczniczo-rehabilitacyjny. Seniorzy wypoczywali w ośrodku  „Instytut Zdrowia Koral Live”w Kołobrzegu. Podczas turnusu seniorzy mogli codziennie korzystać z zabiegów rehabilitacyjnych oraz masaży. Podczas wyjazdu  zwiedzili również najważniejsze atrakcje Kołobrzegu. Gmina Grębocice pozyskała na ten cel środki w kwocie 173 620,00 złotych od Fundacji KGHM Polska Miedź.

Fundaja KGHM

Galeria zdjęć

IMG_20221005_102839 IMG_20221021_122426 IMG_20221021_122435 IMG_20221021_122441 IMG_20221021_122458 IMG_20221021_122500 IMG_20221026_125604 IMG_20221026_125609-1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności