Logo Gminy Grębocice

Seniorzy z Rzeczycy przekazali WOŚP swoje rękodzieła

Ocena 0/5

Seniorzy z Klubu Senior+ w Rzeczycy przekazali na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, własnoręcznie wykonane przedmioty i w ten sposób przyłączyli się do 29. Finału WOŚP. - Pomagając innym, tworzymy więzi społeczne, a wspólna działalność dla drugiego człowieka wywołuje radość i uśmiech. Pomoc uczy wrażliwości i pokory wobec życia, dlatego chętnie uczestniczymy w akcjach charytatywnych- informuje koordynator Klubu.

Galeria zdjęć

140807051_707927210082702_8599706366688512461_o 140931611_707927616749328_4307352533251527618_o 140960060_707926516749438_4965943864708077634_o 142138427_707927753415981_6508388885153508509_o
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności