Logo Gminy Grębocice

Sołtysi kadencji 2024-2029

Ocena 0/5

Szanowni Mieszkańcy Gminy Grębocice informujemy, że zakończyliśmy cykl zebrań sprawozdawczo wyborczych na terenie wszystkich naszych sołectw, podczas których dokonywaliście wyboru Sołtysa oraz składu Rady Sołeckiej na lata 2024-2029.

Z przyjemnością zawiadamiany, że w każdym sołectwie dokonano wyboru sołtysa i  nie ma potrzeby zwoływania dodatkowych zebrań. W 7 sołectwach nastąpiła zmiana sołtysa, a w 10 funkcję sołtysa pełnić będą ich dotychczasowi przedstawiciele. Zaświadczenia o wyborze na Sołtysa osobiście wręczał Wójt Gminy Grębocice Roman Jabłoński.

W kadencji 2024 – 2029 na Sołtysa wybrani zostali:

Ewelina Babiej -  Bucze, Czerńczyce  

Małgorzata Płomińska - Duża Wólka, Bieńków

Marek Pieniążek - Grębocice

Magdalena Myślińska - Grodowiec

Elżbieta Ostrowska - Grodziszcze

Andrzej Mamczura - Krzydłowice, Proszówek

Ireneusz Frątczak - Kwielice

Jerzy Sokolski  - Obiszów

Krystyna Kłos - Ogorzelec

Iwona Gil - Proszyce

Magdalena Kasprzak – Retków

Wojciech Roman -  Rzeczyca

Jerzy Koła - Stara Rzeka

Barbara Czyż - Szymocin

Czesław Żukiel - Trzęsów

Ewa Lada - Wilczyn, Świnino

Monika Walasiak - Żabice

Wszystkim Sołtysom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej współpracy z Mieszkańcami. Powodzenia.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności