Logo Gminy Grębocice

Stan surowy otwarty

Ocena 0/5

Stan surowy otwarty. Tak aktualnie wygląda sytuacja na placu budowanej świetlicy wiejskiej w miejscowości Ogorzelec. Wykonany został dach oraz elewacja zewnętrzna budynku (docieplenie murów). Przyłącza kanalizacji sanitarnej też już są wykonane. W przyszłym tygodniu montowana będzie stolarka okienna i rozpoczną się prace wewnątrz budynku. Termin zakończenia budowy przewidziany jest na 30 listopada br.

Łączna wartość inwestycji to 999006,53 złotych. Na budowę świetlicy Gmina Grębocice otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w kwocie 350000,00 złotych. Pozostała część sfinansowana zostanie z budżetu Gminy Grębocice.    

Galeria zdjęć

DSC09438 (1280x855) DSC09439 (1280x855) DSC09441 (1280x855)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności