Logo Gminy Grębocice

Stawiają już ścianki działowe

Ocena 0/5

Wnętrze starego ośrodka zdrowia w Grębocicach zupełnie nie przypomina tego budynku jeszcze sprzed kilku tygodni. Budowlańcy nie próżnują, a efekty ich prac widać każdego dnia. Po wyburzeniu starych ścian działowych, wykonano już praktycznie wszystkie nowe ścianki zgodnie z projektem, wykonanym na potrzeby przebudowy wnętrza budynku. Przebudowa związana jest ze zmianą sposobu użytkowania parteru budynku Ośrodka Zdrowia przy ul. Zielonej 3 w Grębocicach, zgodnie z założeniami której po remoncie swoją siedzibę będzie miał Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Będzie się tam również mieściła Poradnia Ginekologiczna.  Na inwestycję Gmina Grębocice otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w kwocie 279 876  złotych. Całkowity koszt zadania 701 257,28 zł.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności