Logo Gminy Grębocice

Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Grębocicach zainaugurowali rok akademicki

Ocena 0/5

W dniu 12 października 2021 r. po raz kolejny, słynnym hymnem  "Gaudeamus igitur", studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Grębocicach zainaugurowali Rok Akademicki 2021/2022. Tradycyjnie już uroczystego otwarcia dokonali: Wójt Gminy Grębocice Roman Jabłoński oraz Dyrektor Ośrodka Kultury Barbara Tasarz.

Tego dnia także indeksy otrzymało 10 nowych słuchaczy. Na rok akademicki 2021/2022 zaplanowano szereg zajęć, które niebawem się rozpoczną.

Część artystyczną  tegorocznej Inauguracji uświetniła Grupa IWIA intrygującym koncertem pt. "Przystanek Hollywood". Przepełniony humorem, dynamizmem barw i kostiumów występ sprawił, że czas spędzony na "Przystanku Hollywood" minął bardzo szybko.

Galeria zdjęć

100 1 (Copy) (2) 2 (Copy) 4 (Copy) 6 (Copy) 7 (Copy) 17 (Copy) 20 (Copy) 21 (Copy) 22 (Copy) 23 (Copy) 26 (Copy) 27 (Copy) 29 (Copy) 50 (Copy)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności