Logo Gminy Grębocice

Szczęść Boże wszystkim Górnikom!

Ocena 0/5

0011427119_prasa  

Z okazji Barbórki – święta wszystkich Górników
składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności oraz bezpiecznej pracy.

Niech święta Barbara, patronka ludzi ciężkiej i odpowiedzialnej służby, otacza Was opieką każdego dnia, a wykonywana praca przynosi satysfakcję i uznanie.
Dziękujemy za Wasz trud, odwagę i zaangażowanie, które od pokoleń są fundamentem rozwoju naszych społeczności.

Wszystkim Górnikom, Emerytom Górniczym oraz ich Rodzinom życzymy spokoju, pogody ducha i szczęścia w życiu osobistym.

Szczęść Boże!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności