Logo Gminy Grębocice

Tenisiści stołowi coraz bliżej triumfu

Ocena 0/5

Drużyna Tenisa Stołowego Sparty Grębocice nie zwalnia tempa i umacnia się na szczycie tabeli IV ligi! Ostatnie spotkania pokazały ich świetną formę – pewne zwycięstwa 10:2 z Dobromierzem oraz 10:1 ze Strzegomiem sprawiły, że Sparta ma już czteropunktową przewagę nad drugim zespołem w tabeli.

Dodatkowym atutem dla naszej drużyny okazała się niespodziewana strata punktów przez pierwszy zespół Polkowic, który nie sprostał młodej i ambitnej drużynie Jerzmanowej. To tylko umocniło pozycję Sparty i zwiększyło szanse na triumf w lidze!

Trzy mecze do końca – wszystko w naszych rękach!
Przed nami trzy ostatnie kolejki, a na drodze Sparty staną… trzy drużyny Polkowic – pierwsza, druga i trzecia. Każde z tych spotkań będzie kluczowe i dostarczy ogromnych emocji - informują zawodnicy z Grębocic.
  Brawo Sparta! Trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa i pewne zakończenie sezonu na pierwszym miejscu!   

1-(2) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności